Laureat Puls Biznesu w 2018 i 2019 roku
Laureat Puls Biznesu w 2018 i 2019 roku
Producent akcesoriów samochodowych od 2014 r.
Producent akcesoriów samochodowych od 2014 r.
Darmowe zwroty towarów.
Darmowe zwroty towarów.
Szukaj Kontakt Zaloguj Zarejestruj się Koszyk
0
Kategorie
Dywaniki samochodowe

Dywaniki gumowe do Audi A4 B5

Czasy, kiedy dywaniki gumowe były traktowane, jako produkt gorszej kategorii, odeszły dawno w niepamięć. Dziś to doskonałe jakościowo wyroby, których nie powstydziłyby się nawet najbardziej luksusowe marki samochodów. Przykładem mogą być dywaniki gumowe do Audi A4 B5, które idealnie pasują do wnętrza i spełniają funkcje ochronne i estetyczne.

Dlaczego warto zainwestować w dywaniki gumowe?

Guma to materiał, który do niedawna kojarzył się głównie z nieprzyjemnym zapachem, dominującym we wnętrzu auta. Warto jednak mieć świadomość, że współcześnie produkowane wyroby mają już zupełnie inną technologię. Dzięki temu są niemal bezwonne, a niektóre modele wydzielają nawet aromaty, które mają za zadanie odświeżać powietrze w środku samochodu. Na tym jednak pozytywne funkcje tego akcesorium się nie kończą.

Warto dodać, że guma to niezwykle trwały i praktyczny materiał, który sprawdzi się nawet w najtrudniejszych warunkach. Specjalnie opracowana mieszanka tworzyw sztucznych gwarantuje niezawodność i wytrzymałość.

Spód dywanika posiada antypoślizgową warstwę, która utrzymuje ochraniacz w jednym miejscu i zapobiega jego przesuwaniu. Dodatkowo produkt ten został wyposażony w specjalne haki mocujące, które gwarantują pełną przyczepność oraz idealne dopasowanie. Górna warstwa z kolei, za sprawą przemyślanych kanalików i żłobień, utrzymuje w jednym miejscu wszelką wilgoć, a także nieczystości, które przynosimy na butach do wnętrza samochodu. Dywanik uniemożliwia przedostawanie się niepożądanych elementów w głąb auta, a ranty na brzegach sprawiają, że nic nie wydostaje się poza ich obręb. To ogromne udogodnienie na co dzień, szczególnie jeśli na zewnątrz panuje niesprzyjająca aura.

Dywaniki gumowe wyczyścisz raz-dwa!

Ogromną zaletą dywaników wykonanych z gumy jest to, że bardzo łatwo się je czyści. W przeciwieństwie do welurowych, które wymagają nieco więcej uwagi i starań, z tymi poradzimy sobie w kilka chwil. Wystarczy je wyjąć z samochodu, wytrzepać, a następnie przemyć wilgotną szmatką z odpowiednim detergentem albo zastosować myjkę ciśnieniową. Użycie preparatu do gumowych elementów z pewnością będzie dobrym rozwiązaniem. Dzięki niemu uzyskamy nie tylko świeży i nieskazitelny efekt, ale również zapobiegniemy osadzaniu się kurzu na powierzchni ochraniaczy.

Guma jest materiałem nie tylko praktycznym, ale i trwałym. Jeśli wybierzemy produkt od sprawdzonego producenta, będzie nam on służył przez długie lata.

Dywaniki gumowe – trwałość i niezawodność zawsze i wszędzie!

Jeśli komuś zależy na wyjątkowej trwałości i wytrzymałości, dywaniki gumowe to z pewnością będzie strzał w dziesiątkę. Jest to produkt specjalnie opracowany, aby wytrzymać nawet bardzo intensywne użytkowanie. Warunki atmosferyczne, takie jak deszcz, śnieg czy wiosenne roztopy w żaden sposób nie wpłyną na komfort stosowania ochraniaczy. Specjalnie opracowane kanaliki na powierzchni dywanika utrzymują wilgoć i nieczystości w jednym miejscu, uniemożliwiając przedostawanie się ich do wnętrza auta. Dzięki czemu w środku będzie panowała zawsze przytulna atmosfera, bez uczucia wilgoci. Dodatkowe udogodnienie posiada dywanik dla kierowcy, który ma specjalne wzmocnienie na wysokości pedałów. Gwarantuje on większą trwałość w miejscu, w którym jest narażony na intensywne użytkowanie.

Dywaniki gumowe do Audi A4 B5

Dywaniki gumowe przeznaczone dla samochodów marki Audi model A4 B5 to produkt wyjątkowej jakości. Mimo iż nie pochodzą one bezpośrednio od oryginalnego producenta, w niczym im nie ustępują. Cechuje je wyjątkowa trwałość i idealne dopasowanie. Każdy model wyposażono w zestaw haków mocujących, które utrzymują ochraniacze w jednym miejscu i uniemożliwiają przesuwanie się produktu.

REZAW PLAST GUMOWE DYWANIKI SAMOCHODOWE DO AUDI A4 B5 OD 1995-2001r. 200310

Rezaw – Plast to wiodący producent dywaników samochodowych, który istnieje na rynku już ponad 30 lat. Dywaniki tej firmy są wykonane z gumy z dodatkiem kauczuku syntetycznego. Są całkowicie bezwonne. Co więcej, nie posiadają niebezpiecznych i szkodliwych dla zdrowia substancji. Są idealnie dopasowane do płyty podłogowej konkretnego modelu auta. Bez obaw o własne bezpieczeństwo możesz przesuwać fotel zarówno kierowcy, jak i pasażera, ponieważ dywanik się nie zwinie, ani nie zroluje. Ich powierzchnia jest całkowicie antypoślzgowa. Rant do 3 cm doskonale zabezpiecza przed błotem, czy innymi zanieczyszczeniami, które mogłyby się dostać do wnętrza podczas jazdy. Specjalne mocowania dołączone do każdego zestawu dywaników skutecznie zabezpieczają przed przedwczesnymi przetarciami.

dywaniki gumowe do audi A4 B5 dywaniki samochodowe dywaniki gumowe
REZAW PLAST gumowe dywaniki samochodowe Audi A4 B5 od 1995-2001r. 200310

Dywaniki firmy Rezaw – Plast dostępne są w kolorach czarnym, popielatym i beżowym.

FROGUM GUMOWE DYWANIKI SAMOCHODOWE DO AUDI A4 B5 OD 1995 -2001R. 000721

Dywaniki gumowe marki Frogum to wysokiej jakości produkt w przystępnej cenie. Wykonuje się je z niemal bezwonnej mieszanki tworzyw sztucznych, którą wyróżnia wyjątkowa wytrzymałość na czynniki zewnętrzne. Materiał jest odporny zarówno na bardzo wysokie, jak i niskie temperatury. Gwarantuje to niezawodność bez względu na pogodę. Specjalnie opracowany system kanalików oraz estetyczne ranty utrzymują wilgoć i brud w jednym miejscu i sprawiają, że nie wydostają się one do wewnętrznych elementów samochodu. Jest to doskonały, ekonomiczny model, który z powodzeniem można stosować na co dzień.

dywaniki gumowe do audi A4 B5 dywaniki samochodowe dywaniki gumowe
FROGUM gumowe dywaniki samochodowe Audi A4 B5 od 1995-2001r. 000721

MOTOHOBBY BEZZAPACHOWE GUMOWE DYWANIKI SAMOCHODOWE DO AUDI A4 B5 OD 1995 – 2001R. (P-3)

Model ten to świetna opcja do stosowania w samochodach Audi A4 B5.  Korytkowe dywaniki gumowe tej firmy wykonano ze starannie dobranej mieszanki gumowej opracowanej z myślą o produkcji dywaników samochodowych. Zastosowanie nowatorskiej technologii pozwoliło na całkowite wyeliminowanie przykrego zapachu gumy. Dzięki temu ich użytkowanie jest całkowicie bezpieczne i niezwykle komfortowe. Co więcej, dywaniki te są bardzo trwałe, nie straszne im nawet trudne warunki pogodowe. Wysokiej jakości mieszanka chroni cenne wnętrze auta i uniemożliwia wyciekanie wilgoci poza obręb ochraniacza. Zestaw ten stanowi estetyczne i funkcjonalne akcesorium samochodowe.

dywaniki gumowe do audi A4 B5 dywaniki samochodowe dywaniki gumowe
Motohobby bezzapachowe gumowe dywaniki samochodowe Audi A4 B5 od 1995-2001r. (P-3)

W firmie NewStyling znajdziesz duży wybór gumowych dywaników samochodowych przeznaczonych do tego modelu samochodu. W artykule przedstawiliśmy tylko niektóre propozycje. Po więcej zapraszamy do naszego sklepu!