Laureat Puls Biznesu w 2018 i 2019 roku
Laureat Puls Biznesu w 2018 i 2019 roku
Producent akcesoriów samochodowych od 2014 r.
Producent akcesoriów samochodowych od 2014 r.
Darmowe zwroty towarów.
Darmowe zwroty towarów.
Szukaj Kontakt Zaloguj Zarejestruj się Koszyk
0
Kategorie
Dywaniki samochodowe

Dywaniki gumowe do Audi A4 B6

Każdy właściciel samochodu dobrze wie, jak ważne jest utrzymanie porządku we wnętrzu auta. Jednym ze znanych sposobów na to, są dywaniki samochodowe. Na rynku są dostępne dwa ich rodzaje: gumowe oraz welurowe. Istotne jest, aby były one dopasowane do marki samochodu. Zobaczmy, jak prezentują się dywaniki gumowe do Audi A4 B6 produkowane m.in. przez takie firmy, jak: Geyer & Hosaja, czy Rezaw Plast.

Dywaniki gumowe dedykowane Audi A4 B6 – oferta firmy NewStyling

W naszym sklepie znajdziesz kilkanaście wariantów dywaników dedykowanych Audi A4 B6. Różnią się one między sobą konstrukcją oraz kolorem. Doskonałym rozwiązaniem będzie zestaw czterech dywaników, które możemy umiejscowić pod przednie fotele i tylną kanapę.

Dywaniki gumowe do Audi A4 B6 – produkty firmy Geyer & Hosaja

Są to oryginalnie dopasowane dywaniki zaprojektowane z myślą o Audi A4 B6 lata 2000 – 2007. Wycieraczki te wykonano z wysokiej jakości gumy, która nie posiada nieprzyjemnego, drażniącego zapachu. Mają one rant ochronny o wysokości 1 cm. Jest on doskonale dopasowany do podłogi samochodu. Są dostępne w kolorze czarnym.

Dywanik od strony kierowcy posiada specjalne wzmocnienie na wysokości pedałów. Co więcej, są wyposażone w strukturę z gumowymi kolcami. Dzięki temu wycieraczki nie przesuwają się. Ponadto, dywaniki przednie posiadają zatrzaski do montażu na oryginalnych kołkach w samochodzie. Można także zastosować stopery z otworem okrągłym lub owalnym do przekręcanych klamerek. Montujemy również specjalne zatrzaski do mocowania tylnych dywaników.

dywaniki gumowe audi A4 B6 dywaniki samochodowe dywaniki gumowe
GEYER & HOSAJA gumowe dywaniki samochodowe dedykowane Audi A4 B6 B7 od 2000-2007r.

Dywaniki gumowe do Audi A4 B6 – wyroby firmy Petex

Firma Petex to niemiecki producent. Dywaniki gumowe tego producenta są idealnie dopasowane do samochodu Audi A4 B6 rocznik 2000 – 2007. Występują w kolorze czarnym, a wykonano je z wysokiej jakości naturalnej mieszanki gumowej. Co ważne, zapach gumy jest w tych produktach właściwie niewyczuwalny.

Dywaniki gumowe przeznaczone do Audi A4 B6 mają funkcjonalny brzeg o wysokości 1 cm. Dywanik od strony kierowcy wyposażony jest w specjalne wzmocnienie na wysokości pedałów. Co więcej, produkty Petex posiadają otwory montażowe. Wykonano je pod oryginalne kołki mocujące w samochodzie. O solidnym wykonaniu produktu świadczy także uzyskany certyfikat jakości.

dywaniki gumowe audi A4 B6 dywaniki gumowe petex
PETEX gumowe dywaniki samochodowe dedykowane Audi A4 B6 B7 od 2000-2007r.

Dywaniki gumowe Frogum

Dywaniki gumowe polskiej firmy Frogum wykonano z mieszanki gumowej wysokiej jakości. Oferujemy je w kolorze czarnym. To produkt doskonale dopasowany do modelu auta Audi A4 B6 rocznik 2000 – 2007. Posiada niski i wyjątkowo funkcjonalny brzeg, który skutecznie zapobiega przedostawaniu się wody na tapicerkę. Dywanik kierowcy również posiada wzmocnienie na linii pedałów.

Produkty Frogum cieszą się dużą popularnością wśród klientów. Do ich niewątpliwych zalet należy całkowity brak drażniącego zapachu gumy, atrakcyjna cena oraz idealne dopasowanie do płyty podłogowej auta. Co więcej, do zestawu polecamy zakup uniwersalnej osłony na tunel. Chroni ona tunel pomiędzy siedzeniami i zabezpiecza przed zabrudzeniem. Osłona jest zakupem opcjonalnym, sprzedawanym na zamówienie.

dywaniki gumowe audi A4 B6 dywaniki samochodowe dywaniki gumowe
FROGUM gumowe dywaniki samochodowe dedykowane Audi A4 B6 B7 od 2000-2007r.

Rezaw Plast – dywaniki wysokiej jakości

Firma Rezaw Plast należy do głównych firm, tworzących dywaniki wysokiej jakości. Sklep NewStyling posiada różne warianty dywaników gumowych  tego producenta.

Jednym z dostępnych wariantów są dywaniki gumowe Rezaw Plast  model 200301. To oryginalne wysokiej jakości gumowe dywaniki korytkowe stworzone z myślą o Audi A4 B6 z lat 2000 – 2007. Wykonano je z bezzapachowej mieszanki gumowej na bazie kauczuku syntetycznego. Posiadają brzeg o wysokości 3 cm. Jest on niezwykle funkcjonalny oraz idealnie dopasowany do konkretnego modelu samochodu. Co ważne, wycieraczka nie zwija się podczas przesuwania foteli zarówno kierowcy, jak i pasażera.

Dywaniki skonstruowano w taki sposób, że są one całkowicie antypoślizgowe. Co więcej, krawędzie zapewniają skuteczną ochronę przed przedostawaniem się błota i wody do wnętrza samochodu. Dywanik kierowcy posiada na linii pedałów specjalne wzmocnienie. Udogodnienie to skutecznie zabezpiecza przed zbyt wczesnym przetarciem produktu.

Do każdego zestawu dołączamy bezpłatnie stopery do mocowania dywanika. Dodatkowo na zamówienie zakładamy specjalne zatrzaski z otworem owalnym bądź okrągłym oraz montujemy zatrzaski na tylnych dywanikach.

Wycieraczki te oferujemy w kolorze czarnym, ale za dodatkową opłatą można zamówić również modele beżowe lub popielate. Na specjalne zamówienie dołączamy także gumową osłonę na tunel, która idealnie zabezpiecza miejsce między tylnymi siedzeniami.

dywaniki gumowe audi A4 B6 dywaniki gumowe rezaw plast
REZAW PLAST gumowe dywaniki samochodowe dedykowane Audi A4 B6 B7 od 2000-2007r.

Dywaniki gumowe do Audi A4 B6 – produkty Motohobby

Motohobby to polska firma produkująca dywaniki samochodowe. Dywaniki gumowe są przeznaczone do modelu samochodu Audi A4 B6. Wykonano je ze specjalnie dobranej mieszanki gumowej. Są one całkowicie bezzapachowe. Co więcej, odporne na ścieranie. Ich niewątpliwą zaletą jest doskonałe dopasowanie do płyty podłogowej w samochodzie.  Dodatkowym zabezpieczeniem są wypustki na spodzie dywanika. Dzięki nim dywanik nie przesuwa się. To wszystko w znaczący sposób wpływa na komfort i bezpieczeństwo jazdy. Dywaniki posiadają także przygotowane gniazda na stopery mocujące. W uzasadnionych przypadkach montujemy plastikowe zatrzaski pod oryginalne mocowania.

Dodatkowo do kompletu polecamy zakup uniwersalnej osłony na tunel. Chroni ona tunel pomiędzy tylnymi siedzeniami i doskonale zabezpiecza przed zabrudzeniem. Osłona na tunel jest zakupem opcjonalnym, dostępnym na specjalne zamówienie.

dywaniki gumowe audi A4 B6 dywaniki samochodowe dywaniki gumowe
Motohobby gumowe dywaniki samochodowe dedykowane Audi A4 B6 B7 od 2000-2007r.

Wyroby firmy Prismat

Wyroby firmy Prismat są dostępne w kolorze czarnym. Są doskonale dopasowane do modelu samochodu Audi A4 B6 rocznik 2000 – 2007. Wykonujemy je z naturalnej bezzapachowej mieszanki gumowej. Posiadają one brzeg o wysokości 1 cm. Takie rozwiązanie skutecznie zapobiega przedostawaniu się wody na tapicerkę. Co więcej, dywanik kierowcy posiada unikatowe wzmocnienie. Produkty Prismat cieszą się ogromną popularnością wśród klientów, właśnie ze względu na doskonałe dopasowanie do płyty podłogowej oraz z powodu korzystnej ceny. Polecamy również zakup funkcjonalnej osłony na tunel. Produkt jest dostępny wyłącznie na zamówienie.

dywaniki gumowe audi A4 B6 dywaniki samochodowe dywaniki gumowe
Prismat gumowe dywaniki samochodowe dedykowane Audi A4 B6 B7 od 2000-2007r.

Ochrona tapicerki – podstawą estetycznego wyglądu naszego auta

Trudno jednoznacznie odpowiedzieć na pytanie, na jakie dywaniki gumowe przeznaczone do Audi A4 B6 się zdecydować? Na rynku dostępnych jest bardzo wiele modeli. Musimy się zastanowić, który wariant spełni nasze oczekiwania i potrzeby. Jednak podstawową funkcją naszych dywaników jest ochrona tapicerki naszego samochodu przed zniszczeniem. Pamiętajmy, że tylko zadbane auto będzie się prezentować ładnie i elegancko. Zapewni to komfort jazdy nie tylko nam, ale także naszym pasażerom.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *