Laureat Puls Biznesu w 2018 i 2019 roku
Laureat Puls Biznesu w 2018 i 2019 roku
Producent akcesoriów samochodowych od 2014 r.
Producent akcesoriów samochodowych od 2014 r.
Darmowe zwroty towarów.
Darmowe zwroty towarów.
Szukaj Kontakt Zaloguj Zarejestruj się Koszyk
0
Kategorie
Dywaniki samochodowe

Dywaniki gumowe do Opla Astra H

Zadbane wnętrze samochodu świadczy o właścicielu. Mówi się przecież, że jak Cię widzą, tak Cię piszą. I tak rzeczywiście jest. Dlatego należy dołożyć wszelkich starań, aby utrzymać porządek. Pachnąca i  czysta kabina auta zachęca do podróży, poprawia komfort i sprawia, że droga staje się o wiele przyjemniejsza. Co więcej, wpływa ona także na stan techniczny pojazdu, a tym samym bezpieczeństwo na drodze. Jednym ze sposobów pozwalającym zachować ład wnętrza auta jest inwestycja w dywaniki samochodowe. Wynalazek ten skutecznie chroni przed zabrudzeniami. Na rynku istnieją dwa rodzaje produktów, gumowe i welurowe. My zajmiemy się pierwszą kategorią. Sprawdź, jakie dywaniki gumowe do Opla Astra H warto wybrać.

Jakie zalety mają samochodowe dywaniki gumowe?

Dywaniki gumowe są o wiele praktyczniejszym rozwiązaniem od welurowych konkurentów. Podstawową korzyścią wynikającą z zastosowania tych produktów jest to, że nie przepuszczają one wody. Dzięki temu nawet podczas intensywnej ulewy kabina Twojego auta pozostanie bezpieczna i czysta. Ponadto bez trudu poradzisz sobie z utrzymaniem ich w czystości. Można to bardzo łatwo zrobić w myjni samochodowej. Wystarczy spłukać wykładzinę wodą i pozostawić do samoczynnego wyschnięcia. Trwa to dosłownie chwilę.

Jakie wyróżnia się rodzaje dywaników gumowych?

Na rynku znajdziesz dwa rodzaje dywaników gumowych, korytkowe i standardowe. Charakterystyczną cechą tych pierwszych jest obecność rantu różnej wysokości, który skutecznie chroni przed wylewaniem się wody. Jest to najbardziej praktyczny typ dywaników. Drugi wariant pozbawiony jest tego elementu. Dlatego podczas dużego deszczu trzeba je częściej opróżniać. Jednakże może to być pewnego rodzaju zaleta, gdyż takie produkty prezentują się estetyczniej.

Jakie cechy powinien mieć dobry gumowy dywanik?

Dywanik powinien być wykonany z dobrej jakościowo gumy, która nie wytwarza brzydkiego zapachu. Co więcej, ważny jest także certyfikat, który informuje o wyeliminowaniu substancji negatywnie działających na zdrowie człowieka. Do ważnych cech zalicza się także grubość i dopasowanie do konkretnego modelu auta. Szczególnie istotny jest dywanik kierowcy. W żaden sposób nie może on się przesuwać, aby nie przyczynić się do niebezpiecznej sytuacji na drodze, a tym samym wypadku.

Idealne dopasowanie do modelu auta, czyli dywaniki gumowe do Opla Astra H marki Frogum

Bardzo dużą popularnością wśród klientów cieszą się dywaniki gumowe od marki Frogum. Jest to polska firma, która rozpoczęła działalność w 1985 roku jako małe przedsiębiorstwo rodzinne. Wspaniała jakość i szukanie rozwiązań usprawniających proces produkcji zapewniło organizacji sukces przez wiele lat. Jednostka dba o sprawne dostosowanie oferty do potrzeb klientów. Dynamiczny rozwój pozwolił zdobyć rynki zagraniczne. Dystrybucja odbywa się w 35 krajach, w tym także Stanach Zjednoczonych Ameryki Północnej. Dywaniki gumowe proponowane przez Frogum wykonane są z bezpiecznej mieszanki gumowej, która praktycznie nie wytwarza przykrego zapachu. Zaletą produktów jest również niski 1-centymetrowy brzeg chroniący przed spływaniem wody na tapicerkę. Istotne jest także to, że dywanik kierowcy uzupełniono w specjalne wzmocnienie, co gwarantuje trwałość i wytrzymałość. Dywaniki występują w czarnej wersji kolorystycznej.

dywaniki gumowe do Opla Astra H dywaniki samochodowe dywaniki gumowe
FROGUM gumowe dywaniki samochodowe do Opla Astra III H od 2004-2014r. 000694

Niemiecka trwałość, a więc dywaniki gumowe do Opla Astra H marki Petex

Dobrym pomysłem może okazać się także inwestycja w czarne dywaniki gumowe marki Petex. Przeznaczone są one dla samochodu model Opel Astra H roczniki od marca 2004 do 2014. Potwierdzeniem solidnego wykonania jest niemiecka jakość, która nie ma sobie równych. Wyróżniają się one specjalną strukturą, dzięki której tapicerka Twojego auta będzie bardzo dobrze zabezpieczona. Innowacyjna technologia produkcji sprawia, że zapach gumy jest praktycznie niewyczuwalny. Tutaj także nie zabrakło dodatkowego wzmocnienia na linii pedałów w przypadku dywaniku kierowcy. Gwarancją tych wszystkich cech jest specjalny certyfikat jakości. Dodatkowo mają one gniazda montażowe przygotowane pod oryginalne kołki mocujące w samochodzie.

dywaniki gumowe do Opla Astra H dywaniki samochodowe dywaniki gumowe
PETEX gumowe dywaniki samochodowe do Opla Astra III H od 2004-2014r. P58110

Bezpieczeństwo podróżowania, jakie dają dywaniki gumowe do Opla Astra H od firmy Motohobby

Warto także zainteresować się polską firmą Motohobby, która przykłada bardzo dużą wagę do jakości swoich produktów. Wykorzystuje nowoczesne technologie, aby oddać do rąk swoich klientów tylko najlepsze rozwiązania spełniające ich potrzeby. Dywaniki wychodzące z linii produkcyjnej organizacji są rezultatem starannie dobranej mieszanki gumowej, która nie wytwarza brzydkiego zapachu. Struktura wykładziny charakteryzuje się dużą odpornością na ścieranie i uszkodzenia. Pozwala to na idealne dopasowanie do podłogi auta, dlatego kabina Twojego samochodu będzie wspaniale zabezpieczona przed wszelkimi zabrudzeniami. Komfort jazdy ulega znaczącej poprawie. Wywiera to pozytywny wpływ na bezpieczeństwo podróżowania. Te dywaniki dostępne są także w klasycznej, czarnej wersji kolorystycznej.

dywaniki gumowe do Opla Astra H
Motohobby gumowe dywaniki samochodowe do Opla Astra III H od 2004-2014r. 150103

Korytkowe dywaniki gumowe do Opla Astra H od marki Prismat

Dużym zaufaniem klientów cieszą się także korytkowe dywaniki gumowe polskiej marki Prismat. Mają one typowy dla tego typu wykładzin niski brzeg, który skutecznie chroni przed wylewaniem wody na tapicerkę. Atutem są także unikalne wzmocnienia przy dywaniku kierowcy. Nie musisz także martwić się brzydkim zapachem i emisją niebezpiecznych substancji. To wyjątkowa jakość w niezwykle atrakcyjnej cenie.

dywaniki gumowe do Opla Astra H dywaniki samochodowe dywaniki gumowe
Prismat gumowe dywaniki samochodowe do Opla Astra III H od 2004-2014r.

Pełne zabezpieczenie tapicerki samochodu, jakie dają dywaniki gumowe do Opla Astra H marki Rezaw-Plast

Dywaniki gumowe od marki Rezaw-Plast przeznaczone dla samochodu Opel Astra H, sprawdzą się w rocznikach od 2004 do 2014. Wysoka jakość i specjalna struktura dają pełne zabezpieczenie tapicerki samochodowej przed zabrudzeniami. Do ich produkcji wykorzystuje się wysokiej jakości mieszankę gumową z dodatkiem kauczuku syntetycznego. Dzięki temu są praktycznie bezzapachowe. Dodatkową zaletą zapewniającą dobrą ochronę jest wysoki brzeg do 3 cm. Dostępne są w różnych kolorach, a więc bez trudu dostosujesz je do wnętrza swojego pojazdu. Podkreślisz w ten sposób swój niepowtarzalny styl.

dywaniki gumowe do Opla Astra H dywaniki samochodowe dywaniki gumowe
REZAW PLAST popielate gumowe dywaniki samochodowe do Opla Astra III H od 2004-2014r. 200505S

To tylko niektóre propozycje. Więcej znajdziesz, gdy odwiedzisz stronę sklepu NewStyling. Dzięki temu wybierzesz model, który spełni Twoje oczekiwania. Zapraszamy!