Laureat Puls Biznesu w 2018 i 2019 roku
Laureat Puls Biznesu w 2018 i 2019 roku
Producent akcesoriów samochodowych od 2014 r.
Producent akcesoriów samochodowych od 2014 r.
Darmowe zwroty towarów.
Darmowe zwroty towarów.
Szukaj Kontakt Zaloguj Zarejestruj się Koszyk
0
Kategorie
Dywaniki samochodowe

Dywaniki welurowe do Audi A4 B6

Samochód powinien pięknie się prezentować nie tylko na zewnątrz, ale również w środku. Na wygląd naszego auta wpływają poszczególne jego elementy. Jednym z nich są dywaniki samochodowe. Wyróżniamy dwa rodzaje dywaników: gumowe oraz welurowe. W tym artykule przedstawimy dywaniki welurowe do Audi A4 B6, którego producentem jest firma NewStyling.

Po co są dywaniki samochodowe w aucie?

Podstawowym zadaniem dywaników samochodowych jest utrzymanie kabiny w czystości. Wiadomo, że poruszanie się czystym i zadbanym samochodem to sama przyjemność. Na wybór odpowiedniego rodzaju dywaników samochodowych bez wątpienia ma wpływ pogoda. Po prostu inny rodzaj tego akcesorium będzie doskonały latem, a inny, gdy na dworze króluje zima. Dlaczego? Z tego względu, że w okresie letnim nie brudzimy wnętrza samochodu aż tak bardzo. Wnosimy wówczas na butach głównie piasek. Dużo gorzej sytuacja wygląda zimą. Wtedy śnieg i błoto są nieodłącznym towarzyszem naszego obuwia. W zimowych miesiącach szczególnie powinniśmy zwrócić uwagę na utrzymanie czystości w naszym aucie.

Niezwykle funkcjonalnym i praktycznym rozwiązaniem są dywaniki welurowe. Są atrakcyjne wizualnie, co więcej można ich używać, tak naprawdę, przez cały rok. Włoskowata konstrukcja umożliwia rozprowadzenie wilgoci po całej powierzchni, co z kolei sprawia, że dywanik szybciej wysycha. Decydując się na zakup konkretnego akcesorium tego typu, trzeba wziąć pod uwagę również względy bezpieczeństwa. Na to bezsprzecznie ma wpływ doskonałe dopasowanie. Eliminuje ono ryzyko przesuwania się i zwijania. Niewątpliwie ma to znaczenie, jeśli chodzi o komfort i bezpieczeństwo naszej jazdy. To tylko jeden z wielu powodów, dla których warto zdecydować się na wariant przeznaczony do konkretnego modelu samochodu.

Welurowe dywaniki samochodowe do Audi A4 B6 – Economic firmy Newstyling

Dywaniki welurowe dedykowane Audi A4 B6 Economic produkowane przez firmę NewStyling, to akcesorium idealnie dopasowane do płyty podłogowej naszego auta. Są one wykonane z weluru igiełkowego w kolorze czarnym o grubości 3 -4 mm, który jest odporny na ścieranie. Dół dywanika zabezpieczono tzw. ścierem gumowym. Zapobiega on przesuwaniu się wycieraczek, a także chroni oryginalną tapicerkę przed wilgocią czy zabrudzeniem. Welurowy dywanik od strony kierowcy posiada dodatkowe wzmocnienie na linii pedałów. Uniemożliwia to przetarcie dywanika w trakcie użytkowania. Na dywanikach montowane są zatrzaski montażowe pod oryginalne mocowania znajdujące się w samochodzie. Standardowo są to zatrzaski okrągłe.

dywaniki welurowe Audi A4 B6 dywaniki welurowe dywaniki samochodowe welurowe
Dywaniki welurowe dedykowane Audi A4 B6 B7 od 2000-2007r. ECONOMIC 01

Dywaniki welurowe dedykowane Audi A4 B6  bardzo łatwo utrzymać w czystości. Do ich pielęgnacji wystarczy jedynie odkurzacz oraz środki czyszczące, które są ogólnodostępne na rynku.

Dywaniki welurowe do Audi A4 B6 – wersja Lux firmy NewStyling

Dywaniki welurowe dedykowane Audi A4 B6 w wersji Lux cechuje wysoka jakość produktu, wytrzymałość, a ponadto doskonałe dopasowanie do samochodu tej marki. Są stworzone z weluru salonowego (tzw. strzyżone runo) o grubości 7 – 8 mm. Dzięki takiemu rozwiązaniu struktura dywanika jest bardziej zbita, co z kolei zwiększa odporność na ścieranie. Dolna warstwa zabezpieczona jest litą warstwą gumową. Chroni to oryginalną tapicerkę samochodową przed brudem, czy też wilgocią.

dywaniki welurowe Audi A4 B6 dywaniki samochodowe welurowe dywaniki welurowe
Dywaniki welurowe dedykowane Audi A4 B6 B7 od 2000-2007r. LUX 9000

Dywaniki welurowe w wersji Lux występują w kolorze czarnym i obszyte są nicią w tym samym kolorze. Wycieraczka kierowcy posiada wzmocnienie na wysokości pedałów. Zapobiega to przedwczesnemu przetarciu się dywanika podczas użytkowania. Dodatkowym atutem są okrągłe zatrzaski montażowe pod oryginalne mocowania występujące w samochodzie.  Dywaniki welurowe bardzo łatwo się pielęgnuje. Wystarczy je tylko wytrzepać lub odkurzyć następnie zastosować ogólnodostępne środki czyszczące dedykowane do tego typu akcesorium.

Sklep NewStyling — różnorodność wyboru

Każdy właściciel samochodu ma własne zapotrzebowania, oczekiwania, gust oraz preferencje. W naszym sklepie jest możliwość doboru materiału oraz struktury zgodnie z indywidualnymi potrzebami. Zachęcamy jednak do zakupu  dywaników samochodowych przeznaczonych do konkretnego modelu auta. Dzięki temu mamy gwarancję dbałości o bezpieczeństwo podczas jazdy Audi.

Sklep NewStyling posiada bardzo bogatą ofertę pod tym względem. Cechy, które wyróżniają nasze produkty to wysoka jakość materiału, odpowiednia grubość i sprężystość włosia. To inwestycja w produkt, który spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających kierowców.

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *