Laureat Puls Biznesu w 2018 i 2019 roku
Laureat Puls Biznesu w 2018 i 2019 roku
Producent akcesoriów samochodowych od 2014 r.
Producent akcesoriów samochodowych od 2014 r.
Darmowe zwroty towarów.
Darmowe zwroty towarów.
Szukaj Kontakt Zaloguj Zarejestruj się Koszyk
0
Kategorie
Dywaniki samochodowe

Personalizowane dywaniki samochodowe

Odpowiednie wyposażenie wnętrza naszego samochodu jest niezwykle ważną kwestią dla każdego kierowcy. Zadbanym autem jeździ się przecież o wiele przyjemniej. Jednym z ważniejszych elementów, jeśli chodzi o bezpieczeństwo, a także komfort jazdy są dywaniki samochodowe. I tutaj mamy wybór: możemy zdecydować się na klasyczny wzór produktu, lub zamówić personalizowane dywaniki samochodowe. Na jaki rodzaj takich dywaników warto się zdecydować? I dla kogo będą najlepszą opcją? Postaramy się odpowiedzieć na to pytanie w poniższym artykule.

Lubisz się wyróżniać? Zamów personalizowane dywaniki samochodowe!

Kierowcy dzielą się na tych, co samochód traktują wyłącznie, jak udogodnienie, dzięki któremu mogą pojechać gdzie i dokąd chcą. Są i tacy, którzy w aucie spędzają znaczną część dnia. Samochód staje się ich wizytówką. Priorytetem jest wówczas, by zarówno z zewnątrz, jak i wewnątrz prezentował się niezwykle elegancko i był odbiciem indywidualizmu kierowcy oraz jego osobistych upodobań.

Personalizacja dywaników samochodowych daje nam możliwość wyróżnienia spośród innych kierowców. Podkreśla, jak ważny jest dla nas samochód i uprzyjemnia nam poruszanie się nim.

personalizowane dywaniki samochodowe dywaniki samochodowe dywaniki samochodowe welurowe

Personalizowane dywaniki samochodowe – idealny gadżet na prezent

Jeśli bliska nam osoba jest fanem motoryzacji i jej pasją są właśnie samochody, to personalizowane dywaniki samochodowe będą dla niej doskonałym prezentem. Wiadomo, że takie rzeczy, jak naprawa u mechanika, czy kontrolna wizyta, każdy załatwia we własnym zakresie. A tutaj mamy możliwość podarowania czegoś, co zdecydowanie upiększy samochód pasjonata, co więcej pozwoli mu się wyróżnić i podkreśli jego indywidualny charakter. Taka opcja jest dostępna w wersji welurowej. Dywaniki welurowe są lepsze jakościowo niż ich gumowi konkurenci. Możemy więc mieć pewność, że upominek będzie elegancki, stylowy, a zarazem funkcjonalny. Poza tym personalizacja to element, który dedykuje się konkretnej osobie. Niewątpliwie podkreśla to wyjątkowość prezentu. Kierowca, dzięki temu może się jeszcze bardziej utożsamić ze swoim samochodem.

Gdy już się zdecydujemy na zamówienie takiego gadżetu dla naszego pasjonata, warto się dowiedzieć, co oferuje w tym zakresie firma NewStyling. Mamy do wyboru nie tylko metodę wykonania napisu, ale także kolor dywaników i rodzaj wykończenia.

Personalizacja dywaników samochodowych – sposób wykonania

Personalizację wykonujemy wyłącznie na dywanikach welurowych. Jest to jednoznaczne, z tym że jeśli chcemy zamówić personalizowane dywaniki samochodowe, to musimy zdecydować się na welur. Składając zamówienie, należy również zaznaczyć, jaką techniką ma być wykonany napis.

personalizowane dywaniki samochodowe dywaniki samochodowe dywaniki samochodowe welurowe
Personalizowane dywaniki samochodowe

Firma NewStyling oferuje trzy metody wykonania personalizacji na dywanikach: napis wykonany metodą flockowania, napis wykonany bezpośrednio na dywanikach oraz wgrzewkę haftowaną. Flockowanie to proces technologiczny, który polega na nanoszeniu na przedmioty wykonane z tkaniny, ale także drewna, szkła, tworzywa sztucznego lub gumy ozdobnej warstwy ze strzyży tekstylnej, czyli inaczej flocka. Strzyża tekstylna to włókno z tworzywa sztucznego wyglądem przypominające zamsz. Na tą technikę można się także zdecydować przy innych elementach wyposażenia samochodu np. na desce rozdzielczej, czy plastikowej tapicerce. Ważne jest to, iż napis flockowany jest trwały i bardzo odporny na ścieranie. Nic nie jest w stanie mu zaszkodzić. Wgrzewka haftowana zaś, to klasyczny sposób personalizacji tekstyliów. Dowolny napis w postaci haftu odpowiednią techniką wtapia się w welur. Napis w obydwu przypadkach jest tworzony na życzenie: może to być cytat, słowo, które ma znaczenie dla kierowcy lub jego imię.

Mamy też możliwość wyboru koloru dywaników. Mogą być w kolorze czarnym, grafitowym, popielatym, granatowym, antracytowym lub beżowym. Również możemy zdecydować o rodzaju wykończenia. Wycieraczki mogą być obszyte włóczką polipropylenową albo tasiemką tekstylną. Dzięki tak wielu możliwościom istnieje szansa stworzenia naprawdę wyjątkowego gadżetu do samochodu.

Personalizowane dywaniki samochodowe – właściwe dopasowanie

Głównym jednak zadaniem dywaników samochodowych jest utrzymanie porządku w samochodzie, a dzięki odpowiedniemu dopasowaniu do modelu auta zapewnienie bezpieczeństwa i komfortowej jazdy. Dlatego kwestie ładnego wyglądu i te związane z personalizacją nie są najważniejsze. Przed złożeniem zamówienia warto poszukać dywaników, które będą pasowały do typu naszego auta, a także rocznika produkcji. Jeśli nie sprawdzimy takich szczegółów, to możemy być pewni, że dywaniki nie będą pasować.

Niestety, zwolennicy bardziej praktycznego rozwiązania, czyli gumowych dywaników samochodowych nie mogą liczyć na upiększenia w postaci personalizacji. Taka opcja jest dostępna wyłącznie w przypadku welurowych wyrobów. Co prawda, te produkty są nieco trudniejsze w pielęgnacji, ale sprawiają, że wnętrze naszego pojazdu wygląda niezwykle elegancko i stylowo. To powoduje, że cieszą się one ogromną popularnością wśród kierowców, dla których ważna jest estetyka oraz podkreślenie indywidualności.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *