Laureat Puls Biznesu w 2018 i 2019 roku
Laureat Puls Biznesu w 2018 i 2019 roku
Producent akcesoriów samochodowych od 2014 r.
Producent akcesoriów samochodowych od 2014 r.
Darmowe zwroty towarów.
Darmowe zwroty towarów.
Szukaj Kontakt Zaloguj Zarejestruj się Koszyk
0
Kategorie
Niezbędnik kierowcy

Poduszki podróżne pod kręgosłup

W obecnych czasach nie wyobrażamy sobie życia bez samochodu. Samochodem jeździmy już właściwie wszędzie: do pracy, na zakupy czy na spotkania z przyjaciółmi, nie wspominając o dłuższych trasach.  Spędzamy „za kółkiem” nawet kilka godzin dziennie. Jeździmy zarówno służbowo, jak i prywatnie. A co z wygodą podczas podróżowania? Co z naszym kręgosłupem, dla którego ciągła pozycja siedząca, którą przecież przyjmujemy nie tylko podczas jazdy samochodem, wpływa bardzo niekorzystnie? Mamy właściwe rozwiązanie! Są to poduszki podróżne pod kręgosłup.

Poduszki podróżne pod kręgosłup — wyjątkowy komfort jazdy samochodem

Większość foteli samochodowych nie przystosowuje się do indywidualnej sylwetki kierowcy, czy pasażera. Natomiast poduszki podróżne pod kręgosłup jak najbardziej tak. Dzięki specjalnie zaprojektowanej nakładce na fotel mamy zagwarantowane wygodę i komfort podróżowania. Stosując je, w pozytywny sposób wpływamy na nasze plecy. W ofercie sklepu NewStyling znajdziesz różne rodzaje takich poduszek. Są takie, które podpierają głowę oraz szyję lub takie, które prawidłowo wspierają dolny odcinek kręgosłupa. Nasze poduszki wyróżniają się wysoką jakością, są zaprojektowane przez specjalistów i pochodzą od sprawdzonych producentów.

Poduszki podróżne pod kręgosłup idealnie dopasowują się do kształtu ciała, zmniejszają również napięcie mięśni. Znakomicie sprawdzają się podczas długich podróży. Ich skład to tysiące mikrokulek owiniętych elastyczną tkaniną. Korzystanie z nich to nie tylko uwolnienie od bólu kręgosłupa, ale również korekta naszej postawy. Możemy również zapobiec poważnym chorobom układu kostnego.

Ważną cechą nakładek jest również możliwość zachowania higieny. Właściwa cyrkulacja powietrza zapobiegnie poceniu się. Poduszki podróżne pod kręgosłup dają gwarancję czystości wewnątrz samochodu i sprawiają, że nasze fotele utrzymają pierwotny wygląd na długo.

Rodzaje poduszek podróżnych — na jaki rodzaj się zdecydować?

Zanim dokonamy wyboru poduszki pod kręgosłup, powinniśmy się zastanowić, który fragment układu kostnego chcemy wspomóc. Mamy różne rodzaje poduszek podróżnych:

Poduszka na szyję tzw. rogal — najbardziej znana ze wszystkich poduszek podróżnych. Kształtem przypomina rogala. Bardzo łatwo się ją używa. Po prostu należy założyć na szyję. Zapobiega przeciążeniom szyjnego odcinka kręgosłupa. Idealnie się dopasowuje i to niezależnie od szerokości szyi czy ramion. Bardzo ważnym aspektem jest skład nakładki. W ofercie sklepu NewStyling są dostępne poduszki w 100% ekologiczne i przeciwalergiczne. Utrzymanie higieny przy dużej częstotliwości użytkowania jest bardzo ważne. Z tego względu warto, by produkt, w który się zaopatrzymy, posiadał zdejmowaną poszewkę.

poduszki podróżne pod kręgosłup
Poduszka Cale Nuque Grand Confort

Nakładka lędźwiowa — podpiera dolny odcinek kręgosłupa, tym samym wspomagając prawidłową pozycję ciała kierowcy. Posiada ona specjalną termoformującą piankę, która idealnie odwzorowuje krzywiznę kręgosłupa. Jest także odpowiednio wyprofilowana. Wypełnienie i poszewka są antyalergiczne, więc bez obaw może być stosowana przez osoby zmagające się z problemami skórnymi.

poduszki podróżne pod kręgosłup
Poduszka lędźwiowa Coussin Lombaire Custo Confort

Poduszki krzyżowo-lędźwiowe — wspierają większą część kręgosłupa. Dzięki asymetrycznemu profilowi doskonale odciążają nasz kościec. Niwelują bóle powstałe przy wielogodzinnym siedzeniu w samochodzie. Użytkując je, zapewniamy sobie prawidłową postawę ciała. Nasze modele posiadają również zdejmowane pokrowce wykonane ze specjalnej siateczki. Zwiększona wentylacja wewnątrz w znacznym stopniu ogranicza nadmierne pocenie się. Niewątpliwą zaletą poduszki krzyżowo-lędźwiowej ze zdejmowanym pokrowcem jest możliwość częstego prania, co daje nam gwarancję wysokiej higieny.  Wszystkie nasze poduszki bardzo łatwo się zakłada i zdejmuje.

Poduszka wielopozycyjna — występuje w formie wałka. Możesz ją podłożyć pod szyję, lędźwie lub przedramię. To poduszka, w której skład wchodzi tysiące mikrokulek ukrytych w pokrowcu z elastycznej bawełny. Idealnie dopasowuje się do ciała, rozluźnia nasze mięśnie, jednocześnie znacząco poprawiając komfort jazdy samochodem. Z powodzeniem możemy ją również stosować w domu, chcąc np. rozluźnić napięte mięśnie podczas pracy przy biurku.

poduszki podróżne pod kręgosłup
Poduszka wielopozycyjna – wałeczek z mikrokuleczkami

Poduszki podróżne pod kręgosłup — elegancja i różnorodność wyboru

Poduszki podróżne pod kręgosłup są wyjątkowo estetyczne. Wykonano je z materiałów o bardzo wysokiej jakości. W naszym sklepie dostępne są produkty różnorodne kolorystycznie. Mamy też duży wybór wzorów.

Korzystanie z poduszek podróżnych jest gwarancją komfortowej jazdy. Nie będziemy odczuwać dolegliwości bólowych związanych z kręgosłupem. Dzięki temu, iż w odpowiedni sposób korygują naszą postawę, zapobiegniemy wielu chorobom narządu ruchu. A korzyści wynikających z ich stosowania jest o wiele więcej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *