Laureat Puls Biznesu w 2018 i 2019 roku
Laureat Puls Biznesu w 2018 i 2019 roku
Producent akcesoriów samochodowych od 2014 r.
Producent akcesoriów samochodowych od 2014 r.
Darmowe zwroty towarów.
Darmowe zwroty towarów.
Szukaj Kontakt Zaloguj Zarejestruj się Koszyk
0
Kategorie
Dywaniki samochodowe

Dywaniki welurowe do Audi A3

Każdy właściciel samochodu dobrze wie, że jeśli chce mieć ładne auto, to musi o nie dbać. Pojazd nie tylko z zewnątrz musi dobrze się prezentować, ale również kabina w środku powinna, zarówno wyglądem, jak i czystością zachęcać do podróżowania. Dzięki temu nie tylko kierowca, ale również jego pasażerowie będą mogli poczuć się komfortowo i czerpać przyjemność z jazdy. Jednym z możliwości, z których można skorzystać w tym przypadku, są dywaniki samochodowe. Znakomicie chronią przed wszelkiego rodzaju brudem lub przetarciami. Istotną kwestią, o której warto pamiętać, to by odpowiednio je dobrać do modelu naszego samochodu. Jeśli nie pomyślimy o tym, to może niestety skutkować zagrożeniem bezpieczeństwa kierowcy, pasażerów lub innych osób będących uczestnikami ruchu drogowego. Poza tym, akcesoria przeznaczone do konkretnego modelu samochodu to najlepsze i zapewniające najwyższy poziom bezpieczeństwa produkty. W artykule przedstawimy dywaniki welurowe do Audi A3 firmy Newstyling.

Dywaniki welurowe — dlaczego warto się na nie zdecydować?

Do niewątpliwych i niepodważalnych zalet dywaników welurowych zaliczyć możemy ich ładny i estetyczny wygląd. Na takie dywaniki powinien się zdecydować kierowca, któremu zależy na estetyce, dla którego zadbane auto wewnątrz stanowi priorytet. Na rynku mamy pod tym względem bogatą ofertę. Możemy wybrać spośród różnych wzorów i kolorów, które są dostępne. Można też bez problemu zdecydować się na produkt, który idealnie będzie pasował do samochodowej tapicerki. Tym sposobem stworzymy wyjątkową i ciekawą kolorystycznie kompozycję.

Ponadto, dywaniki welurowe różnią się od gumowych m.in. tym, że nie posiadają tendencji do nagrzewania. Są niezwykle delikatne i przyjemne w dotyku. Strukturą mogą przypominać nasz domowy dywan. Niewielkim minusem jest fakt, że wymagają więcej zabiegów pielęgnacyjnych niż dywaniki gumowe. Po prostu, jeśli chcemy, by dłużej cieszyły oko ładnym wyglądem i były czyste, musimy poświęcić im więcej czasu i uwagi. Mając tę kwestię na względzie, warto zainwestować w gęstszy materiał, który nieco łatwiej się czyści i pielęgnuje. Biorąc jednak pod uwagę walory estetyczne, jest to niewielki kłopot.

Dywaniki welurowe do Audi A3 firmy NewStyling – wysoka jakość produktu

Dywaniki welurowe cechuje wysoka jakość produktu. W sklepie NewStyling każdy właściciel samochodu ma możliwość zapoznania się z różnorodną ofertą. Warto zwrócić uwagę na dywaniki welurowe dedykowane Audi A3. Są to produkty z ciekawym wzorem, kolorystyką oraz o różnych rozmiarach.

Dywaniki welurowe do Audi A3 Economic 01 – firma NewStyling

Dywaniki welurowe dedykowane Audi A3 o nazwie Economic 01 to produkty idealnie dopasowane do modelu samochodu. Występują w kolorze czarnym. Wykonuje się je z weluru igiełkowego o grubości 3 – 4 mm. który jest odporny na ścieranie. Dolna warstwa dywanika jest zabezpieczona ścierem gumowym. Zapobiega to przesuwaniu się dywaników. Chroni także oryginalną tapicerkę samochodową przed wilgocią i zabrudzeniem.

Dywanik od strony kierowcy posiada specjalne wzmocnienie na wysokości pedałów. Uniemożliwia to przedwczesne przetarcie dywanika. Ten wariant dywaników bardzo łatwo utrzymać w czystości. Tak naprawdę wystarczy użyć odkurzacza i ogólnodostępnych środków czyszczących, przeznaczonych do pielęgnacji. Na dywanikach montuje się tzw. zatrzaski montażowe pod oryginalne mocowania występujące w samochodzie. Standardowo są to zatrzaski okrągłe.

dywaniki welurowe Audi A3.jpg
Dywaniki welurowe dedykowane Audi A3 II od 2003-2012r. ECONOMIC 01

Dywaniki welurowe do Audi A3 w wersji Lux firmy NewStyling

Dywaniki welurowe przeznaczone do Audi A3 Lux firmy NewStyling produkuje się z wykładziny w kolorze czarnym. Jest to welur salonowy (strzyżone runo) o grubości 7-8 mm. Dzięki temu struktura dywanika jest bardziej zbita. Powoduje to z kolei większą odporność na ścieranie. Są doskonale dopasowane do płyty podłogowej tego modelu samochodu. Dolna warstwa dywanika zabezpieczona jest litą warstwą gumową. Takie rozwiązanie skutecznie chroni przed zawilgoceniem i zabrudzeniem dywanika.

Dywanik kierowcy posiada specjalne wzmocnienia na wysokości pedałów. Zapobiega to nadmiernemu przecieraniu się produktu. Bardzo łatwo się je czyści, potrzebny jest jedynie odkurzacz i preparaty do ich konserwacji. Dywaniki welurowe do Audi A3 Lux są obszyte overlockiem, nicią w kolorze czarnym. Na dywanikach montuje się okrągłe zatrzaski pod oryginalne mocowania występujące w samochodzie marki Audi.

dywaniki welurowe Audi A3.jpg
Dywaniki welurowe dedykowane Audi A3 I od 1996-2003r. LUX 9000

Bez względu na materiał, z jakiego jest wykonany dywanik, warto zdecydować się na produkt przeznaczony do konkretnego modelu pojazdu. Gwarantuje to nie tylko idealne dopasowanie do wykroju podłogi, ale także zapewnia bezpieczeństwo wszystkim użytkownikom ruchu drogowego. W bogatej ofercie sklepu NewStyling znajdziesz produkty, które spełnią wszelkie Twoje oczekiwania. Nasz sklep oferuje dywaniki welurowe, które są wykonane z wysokiej jakości materiałów.

Podsumowując, trzeba jednak pamiętać, że nasze produkty to nie tylko bardzo dobra jakość i efekt wizualny. To również korzystne i przystępne ceny, które nie nadszarpną w sposób widoczny Twojego budżetu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *