Laureat Puls Biznesu w 2018 i 2019 roku
Laureat Puls Biznesu w 2018 i 2019 roku
Producent akcesoriów samochodowych od 2014 r.
Producent akcesoriów samochodowych od 2014 r.
Darmowe zwroty towarów.
Darmowe zwroty towarów.
Szukaj Kontakt Zaloguj Zarejestruj się Koszyk
0
Kategorie
Dywaniki samochodowe

Dywaniki gumowe do Audi A6 C6

Audi A6 C6 to samochód produkowany w latach 2004 – 2011. Cechuje się przednim napędem oraz 6-biegową manualną lub automatyczną skrzynią biegów. Pojazd ten można nabyć w formie 4-drzwiowego sedana lub 5-drzwiowego kombi Avant. Dostępny jest także w wersji Allroad, która posiada nadwozie z podwyższonym prześwitem. Decydując się na zakup tego samochodu, zdecydowanie warto zadbać o odpowiedni dobór akcesoriów do wybranego modelu. Do najczęściej polecanych gadżetów należą dywaniki gumowe do Audi A6 C6. Czym się wyróżniają? Ile posiadają elementów? Który ich rodzaj jest najlepszy?

Dywaniki gumowe do Audi A6 C6 – wspólne cechy i najlepsi producenci

Dywaniki gumowe charakteryzują się wysokim stopniem ochrony tapicerki przed pyłem, błotem, wodą czy śniegiem. Zatrzymują również wszelkie zabrudzenia dzięki specjalnym brzegom ochronnym. Akcesoria tego typu można także z łatwością wyjąć i wyczyścić, dzięki czemu znacząco oszczędza się czas. Tym samym są doskonałym rozwiązaniem dla osób ceniących sobie praktyczność i funkcjonalność.

dywaniki gumowe audi A6 C6 dywaniki samochodowe dywaniki gumowe
DOMA CZARNA Gumowe dywaniki samochodowe do Audi A6 C6 od 2004-2006r.

Na rynku dostępnych jest wiele modeli dywaników stworzonych przez różnych producentów. Do najczęściej kupowanych gadżetów należą akcesoria marki Rezaw Plast, Geyer & Hosaja, Prismat czy Frogum. Zdecydowanie warto również nabyć produkty firm Motohobby i Doma. Dywaniki sprzedawane są zazwyczaj w 4-elementowych zestawach, z możliwością dodania do nich dodatkowych produktów. Dla kierowców, którzy potrzebują wymienić jedno zniszczone akcesorium, dostępna jest również opcja zakupu na sztuki. Dzięki niej można z łatwością zastąpić zużyty gadżet nowym.

Dywaniki gumowe – materiał i wzmocnienia

Akcesoria wyróżniają się materiałem o bardzo wysokiej jakości. Wykonane są najczęściej z gumy naturalnej, gumy z dodatkiem kauczuku lub innych mieszanek tworzyw. Nierzadko posiadają również unikatowy design plastra miodu, który przydaje pojazdom stylu i elegancji. Gadżety cechują się także brakiem zapachu, dzięki czemu nie drażnią kierowców i ich pasażerów nieprzyjemnymi woniami. Tworzywa tego typu można znaleźć między innymi w modelu Prismat czy akcesoriach Geyer & Hosaja.

dywaniki gumowe audi A6 C6 dywaniki samochodowe dywaniki gumowe
GEYER & HOSAJA gumowe dywaniki samochodowe do Audi A6 C6 od 2006-2011r. 840/4C

Produkty są dostępne najczęściej w kolorze czarnym. Dzięki temu doskonale pasują do tapicerki samochodu. Osobom poszukującym akcesoriów o innej barwie poleca się beżowe lub popielate produkty firmy Rezaw Plast.

Akcesoria nierzadko posiadają również specjalne wzmocnienia na wysokości pedałów. Dzięki temu kierowca nie musi się obawiać, że materiał ulegnie zbyt szybkiemu przetarciu i zniszczeniu. Produkty cechują się również wytrzymałością i odpornością na wycieranie. Tym samym służą właścicielom pojazdów przez długie lata.

dywaniki gumowe audi A6 C6 dywaniki samochodowe dywaniki gumowe
REZAW PLAST popielate gumowe dywaniki samochodowe do Audi A6 C6 Sedan od 2004-2006r. 200303S

Doskonała ochrona przed zabrudzeniami

Dywaniki gumowe dedykowane do tego modelu auta posiadają wiele funkcjonalnych cech, które znacząco ułatwiają utrzymywanie samochodu w czystości i porządku. Jedną z nich jest dodatkowa spodnia struktura z gumowymi kolcami, która zapobiega przesuwaniu się i zwijaniu akcesoriów. Posiada ją między innymi model Geyer & Hosaja. Kolejną zaletą gadżetów jest również kilkucentymetrowy estetyczny rant, który zatrzymuje zabrudzenia na dywaniku. Taką funkcjonalnością cechuje się model Frogum, posiadający korytko o wysokości jednego centymetra. Dla osób poszukujących rantu o wysokości do 3 centymetrów najlepsze zaś będą dywaniki Rezaw Plast.

Oprócz akcesoriów warto również zakupić specjalną osłonę na tunel, pasującą wyglądem i kolorem do reszty produktów. Dzięki niej przestrzeń pomiędzy dywanikami także zostanie objęta doskonałą ochroną przed zabrudzeniami. Takie akcesorium z łatwością można dostosować do każdego modelu samochodu. Wystarczy bowiem jedynie przyciąć je wzdłuż wyznaczonych na tworzywie linii.

dywaniki gumowe audi A6 C6 dywaniki samochodowe dywaniki gumowe
FROGUM gumowe dywaniki samochodowe do Audi A6 C6 od 2006-2011r. 000727

Dywaniki gumowe do Audi A6 C6 – mocowania

Do kolejnych cech charakterystycznych gumowych dywaników należy ich doskonałe dopasowanie do samochodu. Dzięki specjalnym stoperom mocującym do kołków wciskanych lub przekręcanych akcesoria nie przesuwają się i nie zwijają, co pozwala na jeszcze lepszą ochronę tapicerki. Elementy te można znaleźć między innymi w produktach marki Motohobby, czy Rezaw Plast. Warto nadmienić, że nie wszystkie modele dywaników zawierają mocowania w zestawie. Tym samym dobrze jest dokładnie porównać oferty producentów, aby wybrać produkt całkowicie odpowiadający indywidualnym oczekiwaniom. Specjalne stopery dołączone są między innymi do każdego rodzaju akcesoriów firmy Rezaw Plast oraz do niektórych modeli dywaników marek Geyer & Hosaja.

Dywaniki gumowe do Audi A6 C6 – podsumowanie

Dywaniki gumowe do Audi A6 C6 to gwarancja doskonałej ochrony tapicerki przed zabrudzeniami. Znakomicie dopasowują się bowiem do samochodu i nie przemieszczają się w jego wnętrzu. Dodatkowe elementy, takie jak kilkucentymetrowe ranty, czy specjalne spodnie powłoki, znacząco ułatwiają korzystanie z pojazdu, dzięki czemu podróże stają się przyjemniejsze. Decydując się na zakup dywaników, warto dobrze przyjrzeć się ich funkcjom i cechom, aby mieć pewność, że produkt pasuje do samochodu i odpowiada aktualnym potrzebom. Dzięki temu zakup akcesoriów bez wątpienia będzie opłacalną inwestycją.