Laureat Puls Biznesu w 2018 i 2019 roku
Laureat Puls Biznesu w 2018 i 2019 roku
Producent akcesoriów samochodowych od 2014 r.
Producent akcesoriów samochodowych od 2014 r.
Darmowe zwroty towarów.
Darmowe zwroty towarów.
Szukaj Kontakt Zaloguj Zarejestruj się Koszyk
0
Kategorie
Dywaniki samochodowe

Dywaniki gumowe do bagażnika Golf 4

Dywaniki samochodowe gumowe to opcja wprost idealna zimą, kiedy pada śnieg i  wnosimy błoto na obuwiu do auta. Są też łatwe w pielęgnacji, co jest również ich niewątpliwym atutem. Również mamy w ofercie dywaniki gumowe do bagażnika. W artykule przedstawimy dywaniki gumowe do bagażnika Golf 4. Oferujemy je dla różnych roczników i modeli Volkswagena. Z nich można także wyróżnić wersje Hatchback oraz Kombi. Każdy z modeli tego auta ma inne kształty i inne wymiary podłogi w bagażniku. Z tego względu też producenci w swoich ofertach podają roczniki samochodów. Stąd możemy mieć pewność, że będą doskonale dopasowane do płyty podłogowej bagażnika.

Dywaniki gumowe do bagażnika Golf 4 – różnorodność wyboru

Artykuły te z pozoru, mogą nam się wydawać niepotrzebne. Nic bardziej mylnego. Są bardzo ważnym elementem wyposażenia samochodu, jeśli zależy nam na utrzymaniu porządku i czystości w bagażniku. Chronią podłogę bagażnika przed wszelkim zabrudzeniem. Firma NewStyling oferuje dywaniki odporne na działanie zarówno niskich, jak i wysokich temperatur. Są także wodoodporne, niezwykle trwałe i całkowicie bezzapachowe. Posiadają wkładki o właściwościach antypoślizgowych. Wykonuje się je z poliuretanu. Dysponujemy również modelami z wytłoczonym wzorem na dywaniku. Co więcej, akcesoria te są również odporne na plamy powstałe z benzyny, na wszelkiego rodzaju smary, czy oleje. Ponadto bardzo łatwo się je wyjmuje i wkłada do bagażnika, gdyż są wyjątkowo lekkie. Dzięki temu, że są również bardzo elastyczne, można też bez problemu przechowywać je poza bagażnikiem samochodu, w garażu lub piwnicy. Wystarczy zwinąć je w rulon. Co ważne, mają bardzo wyraźnie zaznaczone miejsca, w których można wyciąć otwory na pasy ładunkowe.

Dywaniki do bagażnika Golf 4 dla wersji Kombi

Rezaw – Plast dywanik mata do bagażnika Volkswagen Golf IV Variant Kombi od 1999-2006r.

Jest to niezwykle funkcjonalny produkt, mata do bagażnika, wykonany oryginalnie dla modelu Golf 4. Posiada wysoki do 5 cm brzeg ochronny. Dywanik ten jest stworzony z elastycznego polietylenu. Dostępny w kolorze czarnym. Jest odporny na różnego rodzaju rozpuszczalniki, benzynę oraz smary. W środkowej części znajduje się wkładka antypoślizgowa wykonana z poliuretanu. Ponadto jest całkowicie nieprzemakalny. Można go również bardzo łatwo zmyć wodą.

dywaniki gumowe do bagażnika Golf 4 dywaniki samochodowe dywaniki gumowe
REZAW dywanik mata do bagażnika Volkswagen Golf IV Variant Kombi od 1999-2006r. 101807

Dywaniki gumowe do bagażnika Golf 4 Rezaw wariant Kombi występują również w kolorze beżowym.

MIX-PLAST dywanik mata do bagażnika Volkswagen Golf IV Kombi od 1999-2003r.

Dywanik do bagażnika Golf 4 firmy Mix – Plast  jest oryginalnie dopasowany do modelu tego auta. Wykonujemy go z ekologicznego i bezpiecznego dla środowiska tworzywa. Wysoki brzeg do 5 cm doskonale zabezpiecza przed zalaniem i wszelkimi zabrudzeniami. Bardzo łatwo utrzymać go w czystości. Ponadto jest odporny na wszelkiego rodzaju smary, oleje, czy też benzynę. Również nie straszne mu wysokie czy niskie temperatury. Niektóre modele, w uzasadnionych  przypadkach, posiadają wypustki umożliwiające skorzystanie z uchwytów do przymocowania w bagażniku. Dostępny jest w kolorze ciemno – grafitowym. Co więcej, posiada specjalną strukturę antypoślizgową, która z powodzeniem zastąpiła dodatkową wkładkę poliuretanową.

dywaniki gumowe do bagażnika Golf 4 dywaniki samochodowe dywaniki gumowe
MIX-PLAST dywanik mata do bagażnika Volkswagen Golf IV Kombi od 1999-2003r. 30010

Aristar dywanik do bagażnika VW Golf IV (1J) Variant Kombi 5D od 1998-05.2007r.

Ta rewelacyjna mata jest doskonale dopasowana do bagażnika tego modelu samochodu. Cechuje ją wysoki 4 cm brzeg ochronny, który stanowi doskonałe zabezpieczenie przed błotem czy innymi zabrudzeniami. Dywanik gumowy do bagażnika Golf 4 wykonujemy z polietylenu w kolorze czarnym. Jest on niezwykle elastyczny. Ponadto odporny na czynniki fizyczne oraz chemiczne. Posiada unikatową wkładkę antypoślizgową. Jest całkowicie bezzapachowy. Co więcej, nieprzemakalny. Bez problemu można zmyć go wodą.

dywaniki gumowe do bagażnika Golf 4 dywaniki samochodowe dywaniki gumowe
Aristar dywanik do bagażnika VW Golf IV (1J) Variant Kombi 5D od 1998-05.2007r. 192543

Dywaniki do Volkswagena Golf 4 dla wersji Hatchback

REZAW dywanik mata do bagażnika Volkswagen Golf IV Hatchback od 1998-2003r.

Znakomity dywanik gumowy do bagażnika, doskonale dopasowany do Volkswagena Golf 4 Hatchback. Charakteryzuje się wysoką odpornością na benzynę, smary, a także rozpuszczalniki. Jest stworzony z elastycznego polietylenu. Dostępny w kolorze czarnym. Środkowa część dywanika posiada wkładkę poliuretanową. Dywanik ten jest wodoodporny. Co ważne, bardzo łatwo się go czyści.

dywaniki gumowe do bagażnika Golf 4
REZAW dywanik mata do bagażnika Volkswagen Golf IV Hatchback od 1998-2003r. 101806

Dywaniki gumowe do bagażnika Golf 4 Rezaw wariant Hatchback można nabyć także w kolorach popielatym i beżowym.

MIX-PLAST dywanik mata do bagażnika Volkswagen Golf IV Hatchback od 1998-2003r.

Firma Mix – Plast to polska firma. Cechują ją produkty wysokiej jakości, doskonale dopasowane do modelu samochodu. Dywanik, mata do bagażnika Golf 4 Hatchback wykonujemy z bezpiecznego i elastycznego tworzywa. Jest produktem w pełni ekologicznym. Wyróżnia go wysoki rant do 5 cm, który doskonale zabezpiecza wnętrze bagażnika przed zalaniem oraz innymi zabrudzeniami. Łatwo się go czyści, jest odporny na czynniki fizyczne lub chemiczne (smary, oleje, benzynę itp.) Ale nie tylko, również niskie lub wysokie temperatury nie mogą w żaden sposób uszkodzić tego trwałego akcesorium. Niektóre modele posiadają specjalne wypustki, które umożliwiają skorzystanie z uchwytów w bagażniku. Posiada unikatową strukturę antypoślizgową. Jest dostępny w kolorze ciemno – grafitowym.

dywaniki gumowe do bagażnika Golf 4 dywaniki samochodowe dywaniki gumowe
MIX-PLAST dywanik mata do bagażnika Volkswagen Golf IV Hatchback od 1998-2003r. 30009

Aristar dywanik do bagażnika VW Golf IV (1J) Hatchback 3D 5D od 1998-2003r.

Jest to produkt polski wykonany oryginalnie do modelu tego samochodu. Wykonujemy go z elastycznego polietylenu, dostępnego w kolorze czarnym. Wysoki do 4 cm brzeg ochronny sprawia, że żaden brud nie przedostanie się do środka. Odporny na wszelkiego rodzaju rozpuszczalniki i smary. W środkowej części posiada wkładkę antypoślizgową wykonaną z poliuretanu. Co więcej, jest nieprzemakalny i zmywalny wodą, co znacznie ułatwia jego pielęgnację.

dywaniki gumowe do bagażnika Golf 4 dywaniki samochodowe dywaniki gumowe
Aristar dywanik do bagażnika VW Golf IV (1J) Hatchback 3D 5D od 1998-2003r. 192542

Dywaniki gumowe do bagażnika Golf 4 – podsumowanie

Przedstawione w artykule dywaniki gumowe do bagażnika Golf 4 to tylko niektóre propozycje. Warto przyjrzeć się również bliżej takim producentom, jak: Frogum czy Doma, które proponują akcesoria w wersji Hatchback. Bez względu jednak na to, na jakie dywaniki się zdecydujesz, możesz być pewny, że sklep NewStyling zawsze oferuje wysokiej jakości produkty znanych firm.