Laureat Puls Biznesu w 2018 i 2019 roku
Laureat Puls Biznesu w 2018 i 2019 roku
Producent akcesoriów samochodowych od 2014 r.
Producent akcesoriów samochodowych od 2014 r.
Darmowe zwroty towarów.
Darmowe zwroty towarów.
Szukaj Kontakt Zaloguj Zarejestruj się Koszyk
0
Kategorie
Dywaniki samochodowe

Dywaniki gumowe do Hyundai i30

Dywaniki samochodowe to jeden z ważniejszych gadżetów używanych w Twoich czterech kółkach. Stanowią integralny i bardzo niezbędny element wyposażenia auta. Idealne dopasowanie ma kluczowe znaczenie dla wygodnego użytkowania tego akcesorium. Obecnie wielu producentów tworzy różne wersje ochraniaczy, dedykowane konkretnym samochodom, a nawet wybranym rocznikom, np. dywaniki gumowe do Hyundai i30. To nowoczesne rozwiązanie jest niezwykle pomocne w codziennych podróżach naszym samochodem.

Dlaczego warto wybrać właśnie gumowe dywaniki?

Ostatnio coraz więcej użytkowników wybiera ochraniacze wykonane z tworzywa sztucznego. Skąd ta decyzja? Po pierwsze, uzależnione jest to od wygody. Gumowe podkładki doskonale nadają się do codziennego użytku. Zdecydowanie są bardzo bezpieczne dla zdrowia. Doskonale chronią też auto przed szkodliwym działaniem wody i kurzu. W ostatnich latach ich konstrukcja została ulepszona, co czyni je nie tylko praktycznymi, ale także niezwykle eleganckimi. Ich użyteczność jest bezcenna i niezbędna w każdym pojeździe, zwłaszcza gdy często się przemieszczamy.

Dywaniki gumowe do Hyundai i30 – nieodzowna pomoc w codziennej ochronie

Dywaniki ochronne dla marki Hyundai i30 to przykład bardzo ważnego dodatku, którego nie powinno zabraknąć. Wykonane są z najwyższej jakości materiałów, które gwarantują trwałość i niezawodność w każdych warunkach.

Każda pora roku rządzi się swoimi prawami i podczas każdej z nich należy dostosować się do warunków zewnętrznych. Ochraniacze są szczególnie potrzebne, gdy za oknem pada. Podczas takiej aury konieczne jest, aby maty podłogowe były odpowiednio skoordynowane. Guma doskonale chroni przed wilgocią, deszczem i śniegiem. Zatrzymuje wszystkie niechciane elementy i zapobiega przedostawaniu się ich do wnętrza samochodu.

Przed zakupem dywaników gumowych do Hyundai i30  warto zwrócić uwagę na rok produkcji auta

Oferowane przez nas dywaniki samochodowe nie są oryginalnymi częściami producenta. Nie tracą przez to jednak na wysokiej jakości i trwałości. Gwarantują idealne dopasowanie i tę samą funkcję. Wybierając wersję dla siebie, warto zauważyć, że gumowe podkładki do Hyundai i30 nadają się do wszystkich roczników:

dywaniki gumowe do Hyundai i30 dywaniki samochodowe dywaniki gumowe
FROGUM gumowe dywaniki samochodowe do Hyundai i30 od 2007-2012r. 000423
dywaniki gumowe do Hyundai i30 dywaniki samochodowe dywaniki gumowe
Motohobby bezzapachowe gumowe dywaniki samochodowe do Hyundai i30 od 2012-2016r. (U/C-16)
dywaniki gumowe do Hyundai i30 dywaniki samochodowe dywaniki gumowe
ARISTAR gumowe dywaniki samochodowe do Hyundai i30 III PD HB / Kombi / Fastback od 2017r. 603312

Kupując, sprawdź, z jakiego roku pochodzi model Twojego auta i wybierz odpowiedni zestaw mat. Każda wersja nieznacznie się od siebie różni, dlatego tak ważny jest dobór odpowiedniego produktu. A to tylko niektóre z propozycji przedstawionych przez firmę NewStyling.

Dywaniki gumowe – różnorodność możliwości!

W naszej ofercie znajduje się szeroki wybór dywaników gumowych dedykowanych Hyundai i30. Dlatego każdy wybierze dla siebie idealne rozwiązanie. Możesz dopasować kształt, a nawet kolor podkładki. Jeden z producentów, mianowicie firma Rezaw – Plast oprócz dywaników w standardowym czarnym kolorze oferuje również akcesoria w kolorach beżowym lub popielatym.

dywaniki gumowe do Hyundai i30 dywaniki samochodowe dywaniki gumowe
REZAW PLAST popielate gumowe dywaniki samochodowe do Hyundai i30 I od 2007-2012r. 201001S/Z

Prezentowane wyżej modele różnią się grubością i teksturą powierzchni. W ten sposób ten gadżet jest nie tylko funkcjonalny, ale również świetnie prezentuje się we wnętrzu Twojego samochodu. Gumowe dywaniki samochodowe można kupić pojedynczo lub w zestawach.

Dywaniki gumowe do  Hyundai i30 – pierwsza klasa i wygoda!

Próbując kupić odpowiednie dywaniki, musimy liczyć się z tym, że ich wzór ma bezpośredni wpływ na bezpieczeństwo jazdy. Dlatego tak ważne jest, aby nie zamawiać uniwersalnych modeli. Chociaż często są dostępne za niższą cenę, zwykle wymagają przyzwoitego cięcia, które i tak nigdy nie jest wykonane idealnie. Może to spowodować zahaczenie butów o ziemię, brzydki wygląd, a nawet utrudnienie prowadzenia pojazdu.

Gumowa podkładka do Hyundai i30 to świetny gadżet, który jest niezbędny w każdym samochodzie. Jest to szczególnie ważne dla kierowców, którzy spędzają dużo czasu w podróży.

Dywaniki gumowe do Hyundai i30 – i ich funkcje ochronne płyty podłogowej w samochodzie

Przede wszystkim chronią wnętrze samochodu przed wilgocią i kurzem. Gumowa powłoka zapewnia, że ​​woda, brud ani kurz nie przedostaną się do środka pojazdu. Jest to bardzo ważne, ponieważ pogoda na zewnątrz zwykle wpływa na jakość wycieraczki. Kiedy pada deszcz lub śnieg, wnętrze naszego samochodu jest narażone na działanie wilgoci.

Nie bez znaczenia jest też to, że dzięki nim nasz pojazd zawsze pozostaje czysty. Guma to bardzo funkcjonalny materiał, który oprócz tego, że jest nieprzepuszczalny, jest również łatwy do czyszczenia. Brudną powierzchnię można odkurzyć, dla lepszej konserwacji przecierając ją wilgotną szmatką z odpowiednim detergentem. Specjaliści zalecają również stosowanie myjek ciśnieniowych. Dzięki łatwej pielęgnacji  wnętrze kabiny naszego auta zawsze będzie elegancko się prezentować.

Dywaniki gumowe do Hyundai i30 jako niezbędny i najlepszej jakości element wyposażenia Twojego samochodu

Zapewniamy sceptyków, że wytwarzana dziś guma to materiał najwyższej jakości. Nasze ochraniacze składają się ze specjalnej mieszanki, która gwarantuje bezwonność i bezpieczeństwo użytkowania.

Nasze produkty posiadają certyfikat bezpieczeństwa, który gwarantuje, że gumowa podkładka nie zagraża zdrowiu i może być bezpiecznie używana każdego dnia. Dlatego ich funkcjonalność i niezawodność są zawsze na pierwszym miejscu!

Dywaniki samochodowe – nowoczesne rozwiązanie dla Twojego samochodu!

Dywaniki gumowe przeznaczone do samochodu Hyundai i30 są wyposażone w najnowszą technologię, która gwarantuje trwałość i niezawodność w każdych warunkach. Specjalna mieszanka zapewnia 100% ochronę przed wilgocią i brudem. Woda lub śnieg na butach pozostają na ochraniaczu i nie wnikają głębiej. Dodatkową ochronę zapewnia podniesiona krawędź wykładziny, która zatrzymuje wszystkie niechciane zabrudzenia w jednym miejscu.

Ważnym dodatkiem są również specjalne kołki mocujące, które sprawiają, że dywanik nie przesuwa się, co mogłoby stać się niebezpieczne dla prowadzącego pojazd. Dodatkowo ochraniacz dla kierowcy jest wzmocniony na wysokości pedałów, aby zapewnić większą trwałość i odporność na intensywne użytkowanie oraz warunki zewnętrzne.