Laureat Puls Biznesu w 2018 i 2019 roku
Laureat Puls Biznesu w 2018 i 2019 roku
Producent akcesoriów samochodowych od 2014 r.
Producent akcesoriów samochodowych od 2014 r.
Darmowe zwroty towarów.
Darmowe zwroty towarów.
Szukaj Kontakt Zaloguj Zarejestruj się Koszyk
0
Kategorie
Dziecko w aucie Niezbędnik kierowcy

Organizer na fotel sposobem na długie podróże dla dzieci

Podróż z dziećmi samochodem czasami bywa wyzwaniem. Musimy wówczas zabrać ze sobą najpotrzebniejsze rzeczy. A zwykłe torby podróżne nie są jednak w tej sytuacji najlepszym rozwiązaniem. Kanapki czy napój, które są schowane głęboko na dnie plecaka często i tak zostają rzucone na podłogę samochodu lub przez nieuwagę trafiają między fotele, co nie sprzyja utrzymaniu porządku podczas jazdy. Nie trudno się domyślić, że takie sytuacje mogą wyprowadzić niejednego rodzica z równowagi. Dzieci podczas długiej trasy się męczą i szybko nudzą. Często domagają się zabawek lub innych gadżetów, które mogłyby sprawić, że droga szybciej minie. Idealnym rozwiązaniem jest inwestycja w organizer na fotel. Dzięki niemu i dzieci i ich rodzice mają swobodny dostęp do rzeczy, które są w danym momencie potrzebne. Również każdy przedmiot ma swoje miejsce i nie trzeba marnować czasu na jego szukanie. Podróż mija wtedy wszystkim o wiele przyjemniej i bardziej komfortowo.

Porządek w samochodzie gwarancją komfortowej i bezpiecznej podróży

Nie tylko organizer na fotel pomoże nam w utrzymaniu porządku podczas jazdy samochodem. Do takich akcesoriów należą także dywaniki samochodowe. Na rynku dostępne są dwa rodzaje tych produktów: gumowe oraz welurowe. Doskonale chronią one podłogę w naszym aucie Zabezpieczają wykładzinę przed brudem i wilgocią. Dywaniki gumowe lepiej stosować zimą, z tego względu, iż łatwiej się je czyści. Nie straszny im również śnieg, czy deszcz. Dywaniki welurowe zaś zachwycają ładnym wyglądem i niezwykłą miękkością. Będą idealnym rozwiązaniem w porze letniej.

Akcesoria, na które warto zwrócić też uwagę, planując podróż to np. praktyczne torby do bagażnika. Można w nich przechowywać m.in. apteczkę, płyny do spryskiwaczy albo gaśnicę. Takie torby są zwykle zapinane na rzepy, dzięki czemu nie przesuwają się podczas jazdy. Przy dzieciach warto też pomyśleć o zabezpieczeniu foteli. Tutaj mogą przyjść z pomocą specjalne pokrowce na siedzenia.

Organizer na fotel – dlaczego warto zainwestować w to akcesorium?

Jak już wspomnieliśmy, podróż z dziećmi wiąże się z zabieraniem ze sobą niezliczonej ilości przedmiotów, czy to butelek z napojami, kanapek, słodyczy, czy zabawek. W trakcie jazdy konieczny jest również łatwy dostęp do telefonów komórkowych, okularów przeciwsłonecznych oraz innych tego typu gadżetów. Dlatego organizer na fotel zdecydowanie jest doskonałym rozwiązaniem. Przede wszystkim pomaga utrzymać porządek i tak zorganizować przestrzeń w aucie, by rozrzucone przedmioty nie przeszkadzały w trakcie jazdy i nie stwarzały zagrożenia dla kierowcy.

Organizer na fotel to również sposób na przechowanie zabawek, ulubionych pluszaków, czy też książek, bez których żadna podróż nie może się przecież odbyć. Dzięki niemu dziecko może łatwo sięgnąć po coś do jedzenia lub picia, gdy poczuje się głodne lub spragnione. Z pewnością jest to duże udogodnienie także dla rodziców.

Organizer na fotel
Organizer na fotel

Ślady małych bucików na tapicerce? Nigdy więcej!

Kolejną zaletą organizera jest zabezpieczenie i ochrona materiału, z którego są zrobione fotele przed plamami i innymi zabrudzeniami. W ten sposób możemy zadbać o ich ładny wygląd i mieć pewność, że w dobrym stanie posłużą nam przez długi czas.

Musimy jednak pamiętać, by zainwestować w organizer na fotel, który jest wykonany z dobrej jakości materiału. Musi mieć także dobrze wyprofilowane zapięcia, by udźwignąć ciężar wszystkich rzeczy w nim schowanych. Nie może się też odpinać.

Organizer na fotel – podsumowanie

Nieważne dokąd wybieramy się w podróż. Ważne, by odbyła się ona bezpiecznie i komfortowo dla wszystkich. A tak z pewnością będzie, jeśli zadbamy o wygodę naszych dzieci. Bardzo ważne jest utrzymanie porządku w samochodzie, zwłaszcza jeśli uczestnikami podróży są nasi mali pasażerowie.