Laureat Puls Biznesu w 2018 i 2019 roku
Laureat Puls Biznesu w 2018 i 2019 roku
Producent akcesoriów samochodowych od 2014 r.
Producent akcesoriów samochodowych od 2014 r.
Darmowe zwroty towarów.
Darmowe zwroty towarów.
Szukaj Kontakt Zaloguj Zarejestruj się Koszyk
0
Kategorie
Dywaniki samochodowe

Dywaniki welurowe do Audi A6 C6

Dywaniki welurowe to jednocześnie niezwykle estetyczne, ale i praktyczne gadżety samochodowe. Trudno wyobrazić sobie codzienne podróżowanie bez nich. Nadają wnętrzu nie tylko przytulny wygląd, ale również chronią je przed wilgocią i brudem. Co więcej, gwarantują one stuprocentowe dopasowanie. Producenci tych ochraniaczy tworzą produkty dedykowane konkretnym markom oraz modelom samochodów, na przykład dywaniki welurowe do Audi A6 C6. Są one gwarancją najwyższej jakości oraz świetnego wyglądu, mimo iż nie należą do oryginalnych części.

Dywaniki welurowe – klasa i styl w jednym modelu!

Welur to doskonały materiał, który cechuje świetna estetyka oraz trwałość. Dywaniki welurowe są chętnie wybierane przez kierowców, ponieważ dzięki nim auto nabiera świeżego i przyjaznego wyglądu.

Główną funkcją tego gadżetu, jest jednak ochrona wnętrza samochodu przed rozprzestrzenianiem się wilgoci oraz niepożądanego brudu. Specjalna konstrukcja utrzymuje wodę oraz nieczystości w jednym miejscu i uniemożliwia przedostawanie się ich do dalszych części pojazdu. Dzięki temu zachowujemy w środku czystość i świeżość, co ma zasadniczy wpływ na jakość podróżowania. Wiadomo przecież, że nikt nie lubi przebywać we wnętrzu, w którym panuje zaduch lub nieprzyjemny zapach. Dywaniki welurowe dedykowane Audi A6 C6 nie tylko świetnie się prezentują, ale również gwarantują, że wnętrze auta będzie zawsze estetyczne i w pełni komfortowe.

Zalety dywaników welurowych

Ten rodzaj materiału posiada wiele zalet. Użytkownicy aut wybierają go bardzo chętnie, ponieważ spełnia on nie tylko funkcje praktyczne, ale również doskonale wygląda.

Welur jest przyjemny w dotyku. Ma także miły dla oka i estetyczny wygląd. Stanowi bardzo ważne uzupełnienie wyposażenia każdego samochodu, przez co trudno wyobrazić sobie cztery kółka bez tego elementu. Takie rozwiązanie zasadniczo wpływa na jakość oraz przyjemność płynącą z podróżowania. Szczególnie w czasie cieplejszych miesięcy, gdy mamy na sobie lżejsze ubrania i obuwie, tego typu drobiazgi zaczynają mieć dla nas większe znaczenie. Co więcej, welur tworzy we wnętrzu przytulną i miłą atmosferę.

Dywaniki welurowe, nie tylko dobrze wyglądają, ale również spełniają istotne funkcje praktyczne. Podstawowym zadaniem jest zatrzymywanie na ich powierzchni wilgoci oraz zabrudzeń. Żaden kierowca nie lubi przecież wszechobecnego kurzu czy piasku, które wdzierają się we wszystkie zakamarki auta. Tymczasem ochraniacze skutecznie utrzymują zanieczyszczenia w jednym miejscu, skąd też bez problemu można je w razie potrzeby szybko usunąć.

Dywaniki welurowe – łatwe i skuteczne sprzątanie

Ogromną zaletą dywaników welurowych jest również niezwykła łatwość ich czyszczenia. Do tego celu można użyć myjki ciśnieniowej lub gąbki nasączonej detergentem przeznaczonym do tapicerki samochodowej.

Ochraniacze można łatwo wytrzepać lub odkurzyć, a następnie usunąć pozostałości piasku, czy innych nieczystości. Stosowanie odpowiednich preparatów dodatkowo zabezpieczy powierzchnię przed osadzaniem się kurzu w przyszłości i pozwoli zachować większą świeżość we wnętrzu samochodu. W ten sposób podróżowanie stanie się jeszcze przyjemniejsze i bardziej komfortowe.

Dywaniki welurowe do Audi A6 C6 – jakość i precyzja dopasowania

Wielu producentów ma w swojej ofercie dywaniki welurowe dedykowane marce Audi, dla modelu A6 C6. Choć nie są to oryginalne części, spełniają one najwyższe standardy jakości oraz idealnego dopasowania.

Każdy zestaw posiada specjalne kołki mocujące, które można łatwo dopasować do oryginalnych haków znajdujących się w samochodzie. Gwarantują one stuprocentowe dopasowanie, jak również to, że ochraniacz nie będzie przesuwał się w trakcie jazdy. Zwiększa to komfort, a także bezpieczeństwo podczas prowadzenia pojazdu, szczególnie dla kierowcy, który musi się skupić wyłącznie na sytuacji na drodze. Fakt, że dywaniki leżą dokładnie w tym miejscu, w którym powinny, ma jeszcze tę zaletę, że ułatwia utrzymywanie wilgoci i nieczystości na powierzchni ochraniacza. Przesuwające się nieustannie akcesorium mogłoby doprowadzić do tego, że jego zawartość przedostałaby się do wnętrza samochodu. Haki mocujące stanowią więc skuteczną ochronę także w tym aspekcie.

DYWANIKI WELUROWE DO AUDI A6 C6 OD 2004-2006R. ECONOMIC 01

To świetny gadżet w przystępnej cenie. Wykorzystany do ich produkcji welur jest odporny na ścieranie nawet przy intensywnym użytkowaniu. Specjalna gumowana powierzchnia wewnętrzna utrzymuje produkt na miejscu i zapobiega jego przesuwaniu. Z kolei górna część zatrzymuje wilgoć i brud, uniemożliwiając przedostawanie się ich w dalsze części samochodu. Produkt ten jest trwały i niezwykle łatwo utrzymać go w czystości. Zapewnia komfortową i przyjemną jazdę bez względu na warunki pogodowe panujące na zewnątrz.

dywaniki welurowe do Audi A6 C6 dywaniki samochodowe dywaniki welurowe
Dywaniki welurowe do Audi A6 C6 od 2004-2006r. ECONOMIC 01

DYWANIKI WELUROWE DO AUDI A6 C6 OD 2004-2006R. LUX 9000

Te dywaniki to propozycja dla wszystkich fanów dobrego i praktycznego designu. Model ten został wykonany z weluru salonowego, czyli z runa strzyżonego. Jest on przyjemny w dotyku, a przy tym trwały i odporny na ścieranie. Specjalne obszycie rantów zapewnia, że materiał nie będzie się pruł. Wewnętrzna warstwa posiada specjalną gumową powłokę, która uniemożliwia przesuwanie się dywaników we wnętrzu samochodu. W górnej części gromadzą się wszelkie niepożądane nieczystości, takie jak wilgoć i kurz. Ochraniacze te można łatwo i szybko wyczyścić. Stosowanie tego rozwiązania to gwarancja przyjemnej i wygodnej jazdy!

dywaniki welurowe do Audi A6 C6 dywaniki samochodowe dywaniki welurowe
Dywaniki welurowe do Audi A6 C6 od 2004-2006r. LUX 9000

Dywaniki welurowe do Audi A6 C6 – personalizacja i dopasowanie!

Dywaniki welurowe to obowiązkowy gadżet w każdym samochodzie. Zapewniają one estetykę oraz przyjemny klimat we wnętrzu, a przy tym chronią je przed wilgocią i zabrudzeniami. Oprócz walorów praktycznych bardzo ważne jest jednak również to, że można je niemal dowolnie spersonalizować, dopasowując do własnych potrzeb. Oprócz doboru odcienia i kształtu można także wykonać na nim nadruk z logo własnej firmy lub innym wzorem. Dzięki temu akcesorium to zyska niepowtarzalny charakter.